Grup Acil Sağlık Sigortası

Küçük Bütçeler ile Büyük Riskler Teminat Altında...

Bu ürün ile çalışanlarınızı çalıştıkları dönemde oluşabilecek, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenmiş ve poliçe özel şartlarında belirtilen teminat kapsamındaki “acil durum” tanımına giren; ani bir hastalık, kaza veya yaralanma sonucu meydana gelen durumlar için güvence altına alabilirsiniz.

Grup Acil Sağlık Sigortası ile çalışanlarınız teminat kapsamındaki tüm acil sağlık sorunları için, poliçe kapsamında sizin belirleyeceğiniz limitler dahilinde herhangi bir ek ücret ödemeden provizyon verilen sağlık kurumlarından yararlanabilirler.

Vergi Avantajı

Çalışanlarınıza sağlık sigortası yaptırarak hem daha mutlu ve sağlıklı çalışanlara sahip olabilir hem de kurumlar vergisi avantajından faydalanabilirsiniz.

Kurumunuz tarafından ödenecek prim tutarı çalışanlarınızın bordrolarına dâhil edileceği için çalışanınızın elde ettiği vergi avantajı sayesinde eline geçecek net ücretin artmasını sağlayabilir, böylece daha mutlu ve sağlıklı çalışanlara sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, ödenecek prim tutarı kurumlar vergisi matrahı belirlenirken genel gider olarak kabul edildiği için kurumunuz da vergi avantajı sağlayacaktır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ