Kişiye Özel Sağlık Sigortası

Yatarak Tedavi Teminatı

Sağlığımıza kavuşmak için gerekli olan bazı ameliyat maliyetlerinin aslında ne kadar yüksek olabileceğini biliyor musunuz?

  • Troid Ameliyatı Ortalama 14.000 TL                         
  • Kalp ameliyatı(bypass) 22.500 TL'den başlıyor
  • Bel Fıtığı Ameliyatı Ortalama 17.500 TL                 
  • Menisküs Ameliyatı Ortalama 9.500 TL

Bunların başımıza hiçbir zaman gelmemesi en büyük temennimiz ve bunun için sağlıklı yaşamak ve sağlıklı kalmayı destekliyoruz. Ancak finansal açıdan bugünden tedbirimizi almak ve risklere karşı hazırlıklı olmak bizim elimizde.

Siz de yüksek maliyetli risklere karşı korunmak ve güvende hissetmek istiyorsanız Yatarak Tedavi Teminatını tercih etmelisiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı

Grip olduğunuzda ya da başınız ağrıdığında, karşı karşıya kalacağınız sağlık giderlerinden çekinmeden, rahatlıkla doktora gitmek, doktorunuzun talep etmiş olduğu tetkikleri yaptırabilmek istiyorsanız Ayakta Tedavi Teminatını tercih etmelisiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı Neleri Kapsar?

Rahatsızlandığınızda ya da kendinizi çok da iyi hissetmediğinizde, bir doktor gözetimine ihtiyaç duyduğunuz anda gerekecek muayene, doktorunuzun talep edebileceği tetkikler ile laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri, hatta ilaçlarınızı dahi Ayakta Tedavi Teminatı kapsamına dahil etmeniz mümkün.

Hamilelik ve Doğum Teminatı

Bebek sahibi olmayı düşünüyor ve özel hastanede doğum yapmak istiyorsanız, yüksek maliyetlere karşı korunmak ve güvende hissetmek için Hamilelik ve Doğum Teminatını tercih etmelisiniz.

Hamilelik ve Doğum Teminatı Neleri Kapsar?

Hamilelik döneminde oluşabilecek hamilelikle ilgili her türlü tetkik, tedavi ve muayene giderleri bu teminat kapsamında karşılanır.

Estetik/Kozmetik Teminatı

Estetik açıdan kendinize iyi bakmak ve bakımlı olmak için gerekli olan finansman ihtiyacınıza destek olabilmemiz için Estetik ve Kozmetik Teminatlarını tercih etmelisiniz.

Estetik ve Kozmetik Teminatları Neleri Kapsar?

Artık estetik ve kozmetik ihtiyaçlarınızı da özel sağlık sigortanıza dahil etmeniz mümkün.

Botoks

Yüz, el-ayak veya koltukaltı bölgesine uygulanan botox işlemleri için geçerlidir.

Dolgu

Cildin yağ kaybına uğrayan bölümlerine dolgu maddeleri enjekte edilmesini ifade eder.

Burun Estetiği

Estetik amaçlı olarak burun şeklinin düzeltilmesi için yapılan operasyonu ifade eder.

Saç Ekimi

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) yöntemi ile saç köklerinin özel ince uçlu iğneler ile seyrelmiş veya tamamen dökülmüş olan bölgeye nakledilmesi işlemini ifade eder.

Yağ Aldırma

Vücudun herhangi bir bölgesinde fazlalık yağların cerrahi olarak vakumla alınması işlemini ifade eder.

Diyetisyen

Uzman diyetisyen eşliğinde sağlıklı kilo kontrolü için geçerlidir.

Check-up Teminatı

Belirli aralıklarla sağlık durumunuzu kontrol ederek, hastalıklar ortaya çıkmadan gerekli önlemleri almak ve sağlığınızı korumak istiyorsanız Check-up teminatını seçmelisiniz.

Check-up Teminatında Neler Var?

Genetik incelemelerden, idrar ve kan tahlillerine, ultrasondan tüm vücut MR görüntülemesine kadar pek çok tetkiki içeren farklı check-up panellerinden yaşınız, cinsiyetiniz ve bütçenize en uygun olan alternatifi seçmeniz mümkün.

Diş Teminatı

Beden sağlığının bir parçası da ağız ve diş sağlığıdır. Işıl ışıl ve sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak için Diş Teminatını tercih etmelisiniz.

Diş Teminatı Neleri Kapsar?

Dişlerinizin sağlıklı olmasını ve her zaman sağlıklı kalmasını temin etmek için gereken Diş Teminatı kapsamında aşağıdakiler yer almaktadır.

  • Diş Sağlığı Paketi (diş muayene, panoramik röntgen, diş taşı temizliği)
  • Diş Beyazlatma Paketi

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ