Ferdi Kaza Sigortası

Ailenizin ve sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden başınıza gelebilecek aksiliklere karşı sizi ve onları Aksigorta güvencesine alıyoruz.

Aksigorta Ferdi Kaza Sigortası ile, sizleri sigorta müddeti içinde maruz kalabileceğiniz kazalar neticelerine karşı teminat altına alıyoruz. Kaza, ani ve harici bir olayın tesiri ile sigortalının iradesi dışında ölmesi veya cismani bir arızaya maruz kalmasıdır.

Teminatlar

Sigortalıyı sigorta müddeti içinde maruz kalacağı kazaların neticelerine karşı teminat altına alır. Kaza, ani ve harici bir olayın tesiri ile sigortalının iradesi dışında ölmesi veya cismani bir arızaya maruz kalmasıdır.

N'olur N'olmaz Sigortası

Hep bize bir şey olmaz zannederiz. Ama aslında her an her şey olabilir. İşte o zaman hayata yeniden tutunarak, sevdiklerinize destek olmaya devam edebilmeniz için N’olur N’olmaz Ferdi Kaza ürünümüzü hazırladık.

Ayda 5 TL’den başlayan fiyatlar ile N’olur N’olmaz Sigortanızı yaptırın, çocuğunuzun eğitimi yarım kalmasın, ailenizin düzeni bozulmasın.
Poliçenizi yaptırmak için sizi en yakın acentemize bekliyoruz.

Teminatlar

N’olur?

Evde, trafikte, iş yerinde, sokakta, seyahatte her an, her yerde başınıza ciddi bir kaza gelebilir.
Trafik kazasından zehirli böcek sokmasına, kesik, yanık, kırık, çıkıktan elektrik çarpmasına kadar beklenmeyen bir olay sonucu yaralanabilir, sürekli sakat kalabilir veya hayatınızı kaybedebilirsiniz.

N’olmaz?

N’olur N’olmaz Sigortası sayesinde başınıza bir kaza geldiğinde tedavi masraflarınız teminatınız dahilinde karşılanır ya da kalıcı sakatlık, ölüm durumunda toplu tazminat ödenir. Siz bu parayı nasıl isterseniz öyle kullanırsınız. Evinizin, arabanızın taksitleri bölünmez, çocuklarınızın eğitimleri aksamaz.

Asistans Paketini Ekletmeyi Unutma!
Daha kapsamlı bir güvence için ekstra ücret karşılığında asistans hizmetlerinden de
faydalanabilirsiniz.

  • Araç/Yol Yardım Hizmetleri
  • Konut Yardım Hizmetleri
  • Bilgi ve Organizasyon Servisi Hizmetleri
  • Seyahatte Yardım Hizmetleri
  • Bağlantı Hizmetleri
  • Avantajlı Diş Paketi

Maden Çalısanları Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, yer altı ve yer üstü kömür madenciliği, kömürden gayri yer altı madenciliği faaliyetlerinde bulunulan tesislerde istihdam edilen üretim ve üretim hazırlığı faaliyetinde bulunan personeli, söz konusu faaliyetlerin icrası esnasında meydana gelebilecek kazaların sonucuna karşı aşağıdaki şartlar çerçevesinde teminat altına alır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ